+90 (332) 237 10 90        

İnsan Kaynakları Politikamız

Mimak İnşaat’ın insan kaynakları politikası temelde ” doğru işe doğru kişileri yerleştirerek mümkün olan en yüksek performansı elde etmek ” ilkesi üzerine kurulur.

Mimak İnşaat, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen cinsiyet ve etnik olarak çeşitliliğe sahip Mimak çalışanları, deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

Şirket çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle İnsan Kaynakları Yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortam hazırlamaya çalışmaktadır. Mimak İnşaat, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Mimak İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

Hazım Uluşahin İş Merkezi B Blok No:116 42100 Selçuklu / Konya +90 (332) 237 10 90 bilgi@mimakinsaat.com